SPEKTRUM NAŠICH SLUŽEB

SJEDNÁVÁNÍ SCHŮZEK


Telefonického sjednávání schůzek pro Vaše obchodní zástupce šetří čas a významnou měrou i náklady na jejich práci. Často se stává, že obchodní zástupce je tlačen do navolávání vlastních schůzek. Výzkumy ukazují, že až 80% svého času tráví na telefonu a v cca 90% případů je odmítnut. Z toho plyne jeho upadání do depresí a letargie. Častos e po velice krátké době dostavuje vyhoření.

NAŠI OPERÁTOŘI JSOU ŠKOLENI NA ODMÍTÁNÍ A ZVLÁDÁNÍ SLOŽITÝCH OBCHODNÍCH HOVORŮ.

 

INFORMAČNÍ LINKY


Informační linky, na kterých Vaši zákazníci mohou obdržet informace o Vašem produktu či službě, dozvědět se o chystaných novinkách či aktuální nabídce. Zároveň lze linku pojmout jako objednávkovou linku. Pro zvýšení zákaznického komfortu je vhodné tuto službu provozovat jako takzvanou Modrou, nebo Zelenou linku.

VŠECHNY HOVORY JSOU POD KONTROLOU A POKUD SE ZÁKAZNÍK NEDOVOLÁ JE DO 30 MINUT KONTAKTOVÁN ZPĚT.

ÚČTUJEME V MINUTOVÉ TARIFIKACI. ŽÁDNÉ HODINOVÉ ANI MĚSÍČNÍ SAZBY.

 

KONTAKTNÍ CENTRUM


Kontaktní centrum vyřizuje požadavky klientů s využitím všech komunikačních kanálů (Telefon, E-mail, Fax, SMS, Písemná korespondence) na jednom místě a dále předává odborné požadavky na kompetentní osoby. Vše zadáváno do centrální databáze a evidence klientů.

PRŮZKUMY A ANKETY


Vyplnění dotazníku po telefonu s přesně definovanou cílovou skupinou. Okamžitý dohled a kontrola skutečně vyplněných dotazníků.

OVĚŘOVÁNÍ A AKTUALIZACE DAT


Ověřování dat vlastních klientů a zákazníků. Zjišťování dodatečných údajů ke kontaktu.

INHOUSE INSOURCING


Pro interní callcentra Vám zajistíme proškolené operátory a supervisory a tím Vám ušetříme náklady na personální zajištění provozu. Může se jednat o pasivní i aktivní linky.

DATABÁZOVÉ SLUŽBY


Databázové služby jsou činnosti aktualizace, optimalizace a správy databáze zákazníků, klientů či dodavatelů

BACKOFFICE


Pracovníci backoffice jsou podporou zaměstnanců a společnosti při přípravách ucelených výstupů a jiných rutinních administrativních činnostech

PRODUKČNÍ SLUŽBY


Zejména ve spojení s pasivními linkami vzniká nutnost odeslání a kompletace objednaného zboží. Každý rok odešleme přes 1.000.000 zásilek a dokážeme klientům navrhnout optimální řešení v odesílání zásilek.